Hakkımızda

Ser Elektronik Sistemleri Ltd. Şti.

Telsizle Haberleşmeyi Motorola markası ile 2002 yılında kurmuştur. Türkiye, Doğu, Ortadoğu ve Akdeniz ülkelerinde haberleşme çözümleri yaratmış, bu pazara inovatif çözümleri kazandırmıştır. Türkiye'nin haberleşme alanında Analog sistemlerden Dijital haberleşme sistemlerine geçişinde öncü olmuştur. Yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan Ser Elektronik,  Analog ve Dijital Haberleşme alanında Türkiye’nin en geniş kapsama alanına sahip firma özelliğine sahiptir. Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM); 2016 verilerine göre “Elektronik Haberleşme İhracatı” dalında firmamızı "Türkiye'nin En Fazla İhracat Gerçekleştiren” şirketler arasında 5.likle ödüllendirmiştir.

Projenize yönlendireceğimiz uzman kadromuz ile telsizle haberleşmenizin kusursuz çalışması için danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Telsiz haberleşmesiyle ilgili; Bilgi Teknolojileri Kurumunun (BTK) mevzuat ve değişiklikleri OKTH (Ortak Kullanımlı Telsiz Hizmetleri Ltd. Şti.) firmamız tarafından takip edilmekte olup, müşterilerimize en uygun hizmeti sağlamaktayız.

Türkiye’de 200’ü aşkın müşteriye OKTH altyapı hizmeti sunmaktayız. Telsizleri role altyapısı ile güçlendirerek havalimanı, liman, avm, inşaat, şantiye, fabrika,  maden tesisleri, kamu kurum ve kuruluşlarında kesintisiz görüştürmekteyiz. 

En üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlayarak, sürekli iyileşmeyi ön planda tutmak, yasal mevzuat ve teknik şartnamelere uygun çalışmak, aldığımız işleri zamanında bitirmek, çalışanlarımızın sürekli gelişmesi için gerekli eğitim desteğini vermek, tüm çalışanların yönetime tam katılımını sağlamak, yönetim sistemimizi sürekli iyileştirmeyi hedef haline getiren firmamızda
aşağıdaki TSE standartları uygulanmakta ve geliştirilmektedir.


ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi,  
ISO 10002:2006 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, 
ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi, 
ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri,
OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Yönetim Sistemi